mnie tez wychodzi z kresek okolica 110,60 tj. 32 fibo ostatniego spadku i dlatego stawiam na wzrosty jeszcze dzisiaj, z drugiej strony w przyszlym tygodniu bedzie mieszal Marianek i pejsaki specjalnie podbijaja by nalapac w sieci plotek i zjechac w doł, z tad niechetnie ale wszedlem w L