prosto
to w zasadzie kanal powinien obronic po to jest by bronil kierunku
ale zawsze mozliwe ze eur/dol urosnie i wtedy z obrony nici ale wg zasady przynajmniej w krotkim czasie mozna zaryzykowac kupno tym bardziej ze wybicia nie bylo a trend dalej jest wzrostowy
zas nigdy nie mozna stwierdzic to takim ruchu na eur/dol powyzej 150 pipsow czy to tylko krotka i szybka korekta by wystraszyc
tu madrych nie ma opor dopiero mocny na 1,1030 a to 2-3 grosze na dolarze
i zawsze wtedy gdy dolar spada zakup jest swego rodzaju ryzykiem
dlatego prosto nie da sie interpretowac wykresu
jak na rysunku od 3,9340 czyli to 2ka i poki nie ruszona to robimy pokrecona trojke a zasieg jej widac
rusza to inny poziom 2ki
dlatego pisac komus kupuj to tylko wtedy jak wiesz ze 2 skonczona a tego nie widac
i sorki raz napisalem ale interpretowac wykres kazdy musi nauczyc sie sam