Forum Forex +Dodaj wątek
teraz stoje juz z 1ska z 1,1070 bo skrocilem pozostale
jak już to pewnie miałeś na myśli 1,0970, (bo 1,1070 ostatnio nie było coś od 22 lutego), chyba ze masz konto u mm co czyścił shorciarzy :)
a wracając do kierunku to dałbym też szansę niespodziewanym niewsom np. ciagle wzrasta poparcie dla Trumpa
wystarczy coś puscic w szerszy stream, a inwestorzy to kupią (vide sentyment na funcie a Boris Johnson,mer Londynu i jego poparcie dla Brexitu)

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2015/12/15/who-really-supports-donald-trump-ted-cruz-ben-carson-marco-rubio-and-jeb-bush-in-5-charts/

  • USD Autor: ~arstem
  • Re: USD Autor: ~qp
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~ooo
  • Re: USD Autor: ~ooo
  • Re: USD Autor: ~merlin
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • eurusd - tak to widze Autor: ~dolarek
  • Re: eurusd - tak to widze Autor: ~mm
  • mm Autor: ~dolarek
  • Re: mm Autor: ~dolarek
  • dolarek Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~andree
  • dolarek Autor: ~bax
  • andre Autor: ~bax
  • Re: andre Autor: ~dolarek
  • Re: andre Autor: ~fankifanek
  • Re: andre Autor: ~dolarek
  • Re: andre Autor: ~fankifanek
  • pozycje Autor: ~bax
  • Re: pozycje Autor: ~bax
  • Re: pozycje Autor: ~fankifanek
  • Re: pozycje Autor: ~next
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~mm
  • Re: USD Autor: ~next
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~Next
  • Re: USD Autor: ~fankifanek
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~fankifanek
  • Re: USD Autor: ~mm
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~fankifanek
  • Re: USD Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~Next
  • Re: USD Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~ooo