Nie dość ze frustrat to jeszcze dzban. Nie kupiłem wczoraj. Jestem na plusie i jakoś nie musze ujadac jak ty. To po co ujadac jak ty do ilu to nie spadnie jak nie jesteś sfrustrowany. Nie musisz odpisywać bo nie odpisze ci juz bo mój czas jest cenny i wole zarabiać niż wylewac żale na forum.