Dnia 2022-02-10 o godz. 10:36 ~James napisał(a):
> Bo?
>>>> Naganiasz tak bezczelnie na spadki Akcjonariusze z ulicy nie uwalili kursu kupowali w dobrej wierze ANIMATOR poleciał na całość udupił kurs a zarząd i Prezes świeć PANIE nad jego sumieniem nawet się nie odniósł się co do kursu i tak ogromnych spadków KNF plus Prokurator powinien zajrzeć do kieszeni spółki i animatora z czego wynikała zagrywka z trzymaniem kursu do zrównoważenia to tyle James nie Bo tylko dlaczego ?