Wydaje Ci się? To może przed napisaniem warto zerknąć?
Moja opinia jest taka, że tutaj obecnie rządzi spekuła i nic poza tym. Fundamenty schodzą na dalszy plan.
Jest moim zdaniem drogo i można zostać ubranym ulegając namowom trolli wzrostowych. Kupię po 0,40.
pzdr.