Wydaje mi się ze przynajmniej od poniedziałku ale nie mam czasu żeby to sprawdzić. Pytam z ciekawości o twoja opinie bo ja swoja mam.
Uważam ze masz w tym cel zeby spadło bo chcesz kupic tanio. Bo nikt poważny nie traci czasu na obsmarowywanie padła. Chyba ze tak lubisz bo ja wole zarabiać niz tracić czas na obsmarowywanie padła. I nie jestem kłamcą i nie ukrywam swojego celu