Zapomniałem jeszcze dodać odnośnie PRu advadisa.
Przez ostatnie 2 lata kontaktowałem się ze spółką (mak media robił PR dla tego śmiecia, a wcześniej ktoś inny.....), zawsze byłem zapewniany że jest świetnie, że źle to było, a teraz wszystko idzie zgodnie z planem........może taki był właśnie plan, żeby doprowadzić spółkę do takiego stanu.....
Od 4 miesięcy przestałem ich pytać o szczegóły, bo i tak by mi ściemę walneli.
Kiedyś poprosiłem o spotkanie z Wasniewskim i nawet powiedzieli, że spotkanie zorganizują, oczywiście w ostatniej chwili napisali, że prezes nie dysponuje czasem, a następnego dnia poszło info, że go wywalili......wtedy ja wywaliłem część akcji.......(szkoda, że nie wszystko)