Ja dziś wywaliłem ponad 70% mojego stanu posiadania tego syfa po 0.14 i po 0,13.
Postanowiłem przestać na nim tracić, a straciłem 60% mojego zysku z giełdy z lat 2002-2007.
Na wszelki wypadek, jeszcze sobie trochę tego gówna zostawiłem........tak więc będę tu obecny na wątku. Może jak się trend odwróci to jeszcze go odkupię, ale straciłem całkowicie wiarę do pinokia.
Życzę powodzenia!