Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,64 zł , zmiana od tamtej pory: 18,68%

Re: upadłość ATM Grupa

Zgłoś do moderatora
Najprawdopodobniej najwięcej ATM zarabia na paradokumentach i serialach dla tvp i polsatu. Będąc na takim planie mogę powiedzieć, że robi się to szybko i po taniości a pewnie sprzedaje za niezła kasę Te wszystkie paradokumenty są kręcone z małym wyprzedzeniem. Nawet jak ma się scenariusze, za które sie zapłaciło to bez gotowego produktu generuje to tylko koszty ATM pewnie wyjdzie z tego ale będzie musiał zmienić troche sposób nagrywania, żeby mieć np cały sezon do sprzedania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA -2,48% 4,32 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.