Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,61 zł , zmiana od tamtej pory: 18,28%

Re: upadłość ATM Grupa

Zgłoś do moderatora
Spółka utrzymuje się z produkcji telewizyjnych na duże anteny, a z tym będzie teraz bardzo cienko. Wiosenna ramówka 0 produkcji. Jesienna o ile w ogóle będzie to drastycznie ograniczona. Wszyscy jej główni klienci przeorganizowują się na wyłącznie produkcję wewnętrzną bo jest najbezpieczniejsza dla nich w obecnej sytuacji. ATM przez najbliższe miesiące zatem nie będzie miał czego produkować. Produkcja telewizyjna jest planowana z dużym wyprzedzaniem. Moim zdaniem, jeżeli produkcja wróci do nich to najwcześniej na wiosnę 2021r., ponieważ nie da się wrócić z ramówką jesienną na zawołanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA -2,95% 4,27 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.