Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,62 zł , zmiana od tamtej pory: 20,17%

Re: upadłość ATM Grupa

Zgłoś do moderatora
Jeżeli mówimy o tym oświadczeniu link  to ciekawe, ja wyciągnąłem z tego inne wioski.

1. W cyklu produkcji, który składa się z 4 głównych elementów, tylko jeden jest ograniczony - robienie zdjęć. Reszta idzie bez przeszkód.
2. Seriale dla Netflixa, Sony i History zostaną zakończone zgodnie z planem
3. Mają kontrakty długoterminowe na wynajem hal.

Patrząc na raporty finansowe, rekordowo wysoki przychód netto
Q3 2019: 40 237 tys. zł
W poprzednich latach:
2018: 27 584 tys. zł
2017: 28 488 tys.zł
2016: 22 872 tys.zł

Czyli wynika z tego, że powinni być w dobrej kondycji finansowej, prawda?

Nie jestem giełdowym wyjadaczem który siedziałby w tym biznesie 20 lat, ale nie bardzo rozumiem, dlaczego firma miała by być zagrożona bankructwem?
Czy jest jakiś twardy argument, poza subiektywną interpretacją jednego akapitu z oświadczenia, który przemawia za tą hipitezą?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 0,69% 4,35 2021-09-17 14:45:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.