Dnia 2013-02-28 o godz. 11:33 ~bosy boss napisał(a):
> Boss Ty nasz nieudaczniku zyciowy nikt tutaj nie zwleka z
> infem. No chyba ze na MTC dotyczacym ukladu lub jego braku.
> Tutaj spotkanie odbylo sie wczoraj pewnie w naszych
> godzinach wieczornych do tego jak juz ktos napisal przez
> firem reprezentujaca depend a wiec to wszystko poprostu
> musi chwilke potrwac. Rozumem ze jestes przyzwyczajony do
> kredytow typu Chwilowka a wiec w tej chwili drapiesz sie po
> glowie i dziwujesz ocb ale to inna liga nie mecz sie bo i
> tak nie zrozumiesz.
Naiwniaku, to nie średniowiecze . Dziś informacjie przesyła się szybko.
O jakimkolwiek podpisaniu byłoby już wiadomo!!!
Pocieszaj się kredytami Chwilówkami hahaha
Pocieszaj się jak kolwiek. Nie zmienia to faktu ,że umoczysz.
Co prawda nie dużo (bo obracasz groszami) ale zawsze...