To raczej nie koniec i na WIG20 nie wchodzę narazie. Wolę zagranicę tam większą płynność i jasny kierunek a tu to nigdy nie wiesz, czy jakiś głupek nie wyjdzie i powie, że dywidend nie będzie. Ale liczyłem, że 1800 nie przebije. Myliłem się, rynek jest tak słaby WIG20 powinien być odleszczony z energetyki na rzecz technologii. Trochę siedzę nad tym rynkiem nie ukrywam, też m.in. hobbistycznie :) ale nie tylko. W końcu sprzedałem cormay po info o teście, zostawiłem taki papier w portfelu w spokoju, ale jak była podbitka to go w końcu wywalilem