Tak, sprzedałem złoto w czwartek udało się przed zwałą a w piątek kupowałem ULT, FOR, VAR, Ten Square Games, ropa, PZU i platyna. Najgorzej aktualnie na platynie, bo dostała ostro w d...., ale reszta ok. Liczę, że na ULT pod premiery wróci na 22,xx, o VAR się nie martwię, ale zakupy były dobre i FOR moja najlepsza spółka zaraz po 11bit i CDR udalo się po 5,3 dokupić a średnia mam 1,7 bo kupowałem powyżej 6,xx. Aha i DAX mam cały czas na L. Z kolei przejechał mnie WIG20, ale i tak na plus na całości