nieźle. jesteś spekulantem 24/7 czy robisz to hobbystycznie? też rozgrywam kilka setupów jednocześnie ale z tego co czytam masz dużą zmienność i dużą szerokość. ja poza zakupem columbusa po 15 w zeszłym tygodniu i wejściem w longa na SP500, nie zmieniam nic. Przeczekałem panikę i patrzę teraz na histeryczne odbicie. Myślę sobie że to nie koniec spadków na GPW, obym się mylił.