Tylko mam nadzieję że w PIT zastosują to całe behawioralne ustrojstwo które powoduje że gierka jest uzależniająca. Ja nie wiem czy nie lepiej takiej gierki wydać jako F2P i potem sprzedawać wdzianka i "kryształki" dzieciakom które levelują gladiatorów....Ewentualnie pakiety startowe itd. Gierka idealna pod Kickstartera - ale Kostek to wszystko wie.