Spółka musi zacząć rosnąć i tyle. Wystarczy popatrzyc na arkusz sprzedaży, bardzo niewielkie ilości są wystawiane do sprzedaży!! Ze strategii to osobiście chciałbym pograć w uwspolczesniony hit retro Północ-Południe. Z mniejszych rzeczy pewniak to Lombard, czy od Discovery mogli by kupić Wojny Magazynowe itp. Bardzo jestem ciekaw trailera PIT bo to gierka w klimatach na jakie jest teraz duży popyt graczy.