Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,95 zł , zmiana od tamtej pory: -32,37%

Re: UBIERANKO!!!! LET'S GO!!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-26 o godz. 21:49 romek_i_prawdziwy napisał(a):
> Dnia 2021-07-26 o godz. 20:40 ~Grek [31.60.241.*] napisał(a):
> > Taaa siedzi tu dziadyga na emeryturze, włożył to czego mu nie zabrali na wnuczka a że ma cały dzień to minusuje wszystkie komentarze. To taki typ co rodzina się zastanawia jak go do domu starości oddać :-)
>
> Grzesiu, Grzesiu, znów ci się nicki pomyliły :))
>
> Swoją drogą śmieszna sprawa: jakiś osiołek pominusował twoje wpisy i kilku twoich nicków, a ty przeżywasz to jakbyś dostał parę plaskaczy. Tylko nie skocz z mostu :))
>
> Pokolenie pejsbuka :))
>

Grzesiu, Greg to jest guru tego forum, wyjaśni każdy komunikat, jak się z nim nie zgadasz to Cię wyzwie od emerytów, rencistów, frustratów, założy kilka wątków, napisze kilka postów, nie podyskutujesz, on tu rządzi, steruje kursem... . ;;--))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -0,25% 2,00 2022-01-19 17:01:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.