Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: -24,81%

Re: UBIERANKO!!!! LET'S GO!!!!

Zgłoś do moderatora
taa ubieranko przy kapitalizacji 40 mln. A co powiesz o takich perłach jak np F51 kapitalizacja 500 mln?
Ja zakładam ze pożyczki od przyszłego roku już będą zarabiać jak za najlepszych czasów tj ok 6-7 mln rocznie i wtedy kapitalizacja 70-100 mln będzie całkowicie uzasadniona. Jak doliczymy do tego rozwijane płatności odroczone (oby był sukces) to powinno być więcej ale ile to niewiadomo, wszystko zależy jak im będzie sie to szybko rozwijać. Np jak zrobią np w 1q przyszłego roku tylko 2-3 mln (z tych płatności) to rynek wyceni przyszłość na poziomie C/Z>60 i wtedy śmiało przy kapitalizacji 500-700 mln będziesz mógł pisać że to balon.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 8,11% 2,00 2022-01-24 16:06:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.