Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: -25,00%

Re: UBIERANKO!!!! LET'S GO!!!!

Zgłoś do moderatora
sms wtedy praktycznie nie działał i nie udzielał pożyczek, kapitalizacja wynosiła 1,5 mln. Teraz od ok miesiąca pożyczki są udzielane a jak piszą fachowcy branża jest perspektywiczna. Zobacz do raportów ile jest w stanie zarobić na pożyczkach.
A co do gier to z grami jest tak że większość to jednak porażka, dodatkowo konkurencja na tym rynku jest ogromna. A np w platnościach odroczonych jest o wiele mniejsza- Jakoś ten biznes mi się wydaje lepszy niż gry czy np fotowoltaika

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -0,25% 2,00 2022-01-19 17:01:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.