Co kto lubi taki styl retro. Co do dobrych pozycji one true hero, sorcery, nova111, creapy tale 1 i 2, alders blood 1 druga część się robi - czy te pozycje są aż tak kiepskie? Owszem było dużo zapchaj dziur ale się pozwracały i zarabiają - wtopa z okinawa rush bo prezes myślał, że wish lista przełoży się na sprzedaż, a tu lipa i nawet nie wiemy czy ten gniot się sprzedaje lub jak się sprzedaje. Nowe tytuły - Warsaw Paris of the north wygląda obiecująco ale fajnie by było demo jakieś zobaczyć albo game play, trzy projekty spółki córki na które kasę zebrali też wyglądają obiecująco ale kiedy wyjdą i jakie jest ich zaawansowanie - cholera wie. A poza tym idzie gra cały czas pod PP więc straszcie się albo naganiajcie ja zapakowany i poczekam na te magiczne 30 gr albo wyżej.