Dnia 2022-02-10 o godz. 18:50 ~Jagusia napisał(a):
> Witam :)
> Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem wczorajszego rajdu na obu spółkach na N
> I porównuję je właśnie - obie przynoszą straty
> z wpisów i espi wychodzi, że NGG robi sporo, a efektów nie ma
> (Noobz na razie świeżak na giełdzie, więc nie będę się wypowiadać)
>
> W czym problem z zyskami na NGG?
> Możecie mi to merytorycznie wytłumaczyć?
>
> Pozdrawiam serdecznie
> J.
Problem ze te gry to gnioty. Wystarczy popatrzec na ta smieszna oferte. Litosci mamy 21 wiek a te gierki ciagle w wieku 20 tym.