Nie zgodzę się z tymi przewidywaniami. Raport będzie lepszy od poprzedniego, aczkolwiek ze stratą. Cena akcji spadnie maksymalnie w okolice 12 gr i taka się utrzyma mniej więcej do momentu emisji pp. Liczę, że najpóźniej do 2 msc uda się spółce wprowadzić pp. Dopiero potem można oczekiwać jakiegoś ruchu na północ.