Witam :)
Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem wczorajszego rajdu na obu spółkach na N
I porównuję je właśnie - obie przynoszą straty
z wpisów i espi wychodzi, że NGG robi sporo, a efektów nie ma
(Noobz na razie świeżak na giełdzie, więc nie będę się wypowiadać)
W czym problem z zyskami na NGG?
Możecie mi to merytorycznie wytłumaczyć?
Pozdrawiam serdecznie
J.