Podawanie Mabionu za przyklad ile czasu zajmuje rozwoj leku jest troche nietrafione. Mabion jest raczej troche posmiewiskim rynku Biotech w pl i synonimem glupiej wpadki. Bo jak mozna okreslic probe rejestracji leku wykonanej na skali laboratoryjnej. Jaros czegos nie zrozumial we wczesniejszych konsultacjach z EMA czy jak. Mylan tez zrezygnowal po tej w padce z bycia ich partnerem na EU. Wracajac jednak do OAT doprowadzenie do deprecjacji kursu w skali roku o -50% przy takiej umowie partneringowej - to jest wrecz nieprawdopodobne. I za to wg mnie ktos z tego calego zarzadu powinien zmienic stanowisko na etat szatniarza - full time...