Ok. Moze nie ma sentymentu. Ale zarzad nie pomaga w stabilizacji kursu. Maja to w ... A maja wiele mozliwosci. Mogliby np skupowac jakies ilosci dajac sygnal rynkowi ze to koniec tej "gry". Tylko nie tyle co Sz kupowal, bo to nieistotne ilosci w stosunku do jego sprzedazy sprzed roku. Polityka informacyjna tez kuleje - bo informacje raz na tydzien ze OAT jest na jakiejs konfie naukowej sa bez znaczenia, a wrecz smieszne.