Dnia 2021-10-22 o godz. 09:58 ~thommat napisał(a):
> jaki pozytywny sentyment masz na myśli? Bo ja widzę negatywny stosunek do biotech. Spojrz na pure, celon, ryvu. Gdzie widzisz ten pozytywny sentyment?
ogolnie mowiac, czyli ze rynek nie jest w bessie. Np ryvu jak spojrzysz na notowania nie notuje takiego osuniecia - kurs jest kontrolowany