Dnia 2021-10-22 o godz. 09:37 ~thommat napisał(a):
> że kurs idzie na cenę emisyjną, chyba że wcześniej pojawi się dobre info od galapagos w zakresie interakcji oatd-01 z innymi lekami. Ipopema szacuje powodzenia na 90% i powinno się skończyć w listopadzie.
jakby nie mowic o tej umowie z Galapagos ze byl to sukces OAT. Ale jednak dopuszczenie przez zarzad do osuniecia kursu w skali roku o -50% przy pozytywnym sentymencie na rynku i pozytywnych infach jest porazka tego zarzadu. Za co oni kase biora.... Za powolne gotowanie "zaby" czytaj inwestorow?