Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 28,63%

Re: Trup w szafie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-13 o godz. 12:26 ~DannySon napisał(a):
> Dzięki za propozycję książkowe. Właśnie zaczynam czytać Zawód inwestor giełdowy Eldera. Później sięgnę po którąś z propozycji.
> > A odnośnie kursu ALI, jak widać obrót jak na straganie i dopiero przed wynikami zacznie się dziać, bo wątpię żeby wcześniej podali szacunki.

To jest ciekawa sprawa,poniewaz:

1.Był skup za 1,5zł w apkiecie,takie transkacje zazwyczaj maja sie przed koncem roku celem tzw optymalizacji podatkowej tylko temu sluza,w srodku roku??? to moze byc sygnał in plus rozumienie pozostawiam wam,mam swoje mysli w tym temacie ,ale o wszystkim mowic nie moge.

2.Wyniki jak sa bardzo dobre podaje sie wczesniej,ponadto w sierpniu konczy sie 3 kwartal,a to tez wazne z pkt widzenia spolek ,ktore ma Quercus,Fram bo co kwartal raportuja wyniki,przy obecnej plynnosci to wlasnie altus bedzie preferowany do zweiskzenia wyceny rynkowej czyli poprawy wyniku kwartalnego w rachunku bo tanim kosztem mozna tego dokonac !

3.Srednie ceny zakupu sa powyzej 2zł Quercusa i FIzana ZJ,Fram tez ma wyzsza srednia zatem teraz to wyglada,jak przygotowanie do np skupu.

4. W firmie 40mln gotowki +AUM warte kilkanascie milionow,ponadto dobre wyniki funduszy Rockbridge po ostatnim kwartale.

5.Sztuczna podaz!!!!!!!! , nie potrzeba wielkiej kapitału aby wycena w chwile była wyzsza o 100% niz obecna rynkowa,widac ze detal,ktory kupowal akcje po 2i powyzej 2zł,tez juz jest nieobecny,badz usrednil cene zakupu,mimo to jest nadal wysoka znacznie powzyej obecnej wyceny.

6.Brak informacji o nowej dzialanosci ,tez daje do myslenia (skup?) co z AUM w przypadku nowej dzialnosci ?

jest to spolka klasyczna z pkt widzenia lyncha nikt nie inetresuje sie,gotowki gora w spolce,zero dlugow,i jak sie zainteresuja to wycena bedzie duzooooooo wyzszatylko konretny impul musi byc i tylko i az tyle :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUSTFI -0,93% 1,59 2021-07-30 09:35:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.