Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 31,45%

Re: Trup w szafie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-13 o godz. 12:26 ~DannySon napisał(a):
> Dzięki za propozycję książkowe. Właśnie zaczynam czytać Zawód inwestor giełdowy Eldera. Później sięgnę po którąś z propozycji.
> > A odnośnie kursu ALI, jak widać obrót jak na straganie i dopiero przed wynikami zacznie się dziać, bo wątpię żeby wcześniej podali szacunki.

moze bycale slaba jest :)

te co podałem to absolutny TOP TOPÓW!

sa jeszcze inne hangstroma itd itp...ale pokonac Gielde Lyncha,Phil Fisher common stock and uncommmon profits oraz inteligentny inwestor grahama to 3 najlepsze!

odłoz eldera a zajmij sie ktoras z nich Buffet to podumowuje krotko w 85% jestem jak Graham ,a w 15% jak Fisher!

wciagna cie sa napisane z realnych spostzrezen najlepszych inwestrow swiata,Lynhc mial w latach 90 lepsze wyniki w magellanie niz Buffet 13lat non stop in plus!

jego rady nawet buffet uzywa

slynne:

wycinam chasty sadze kwiaty :)

albo

nie mysl o powrocie kiedy graja na pozegannie itd:)

dorzuc do nich

ksiege bessy Rotschilda i Lyncha!

i odsatw eldera,tam amsz wiecej bzdur o analizcie technicznej itd ona jest dobra dla naiwnych!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUSTFI -6,32% 1,63 2021-06-21 17:00:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.