Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: 41,46%

Re: Trup w szafie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-11 o godz. 20:38 ~lubek napisał(a):
> Dziś trup a za dwa dni jak odbije to będzie piał z zachwytu CO TO ZA SPÓŁKA na takich obrotach

oto chodzi aby zniechecic,aby obrotami i wolumenem sprawic ze beda spadki czesto bardzo nieduzeym wrecz symbolicznym,aby kazdy bylz niechecony,kto nie doswidczyl hosssy na akcjach i twierdzi ze traci czas itd..

Peter Lynch zawsze to podkreslał: jedynym sposobem na posiadanie akcji jest zaakcetowanie spadku ich wyceny!

i oto chodzi,to jest meritum!

Czesto jest jak ze meiscami nie dostrzegaja inwestorzy sytuacji spolki,poprawy wynikow ,co nie ma przelozenia na cene rynkowa akcji spolki,ale wkoncu przychodzi czas ,w ktorym te wszystkie pozytwy z firmy sa zauwazane i na tym sie zarabia!

Uczcie sie od najlepszychPeter Lynch w Beating the street dokladnie opisuje swoje wspaniale przemyslenia--> UCZCCIE SIE OD NAJLEPSZYCH!!!!

POLECAM PONADTO :

KSIEGE BESSY Z ROTSCHILDEM NAPISANA ORAZ DWIE NIEZBEDNE POZYCJE:

WIADOMO RAHAM INTELIGENTNY INWESTOR I PHIL FISHER ZWYKLE AKCJE I NIEZWYKLE ZYSKI,JEST JESZCZE KILKA SPANIALYCH KSIAZEK,ALE TE SA NR 1!

warto tez zaczac od Charlsa Mackaya

niezwykle zludzenia ,szalenstwa tlumow!

no i tyle,pamietac:

KAPITAŁ PLYNIE OD AKTYWNYCH DO CIERPLIWYCH!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUSTFI -1,14% 1,74 2021-06-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.