Mis... Przestan glupoty gadac. Podobno pakowales sie na ostatniej zwale po 12.5 zl i to pod korek i chciales kupic 50k. Zalozyles specjalnie swoj 1 temat tutaj. Tak wiec naganiaczu wychodzi ze oddales i probujesz zbierac nizej. Czy taki z ciebie kozak to watpie
Zwykly kulkowicz i nie wiem czemu ludzie sie tak toba tu jaraja