Forum Forex +Dodaj wątek

Re: trochę dziwne

Zgłoś do moderatora
Zauważam, co było już tu podnoszone, że USD/PLN jakby spowszedniały akty terrorystyczne i zobojętniał na nie.
Ruch, po ok. 1 godz. od doniesień z Monachium jest dosyć chimeryczny.
A wcześniejsze osłabienie z okolic 3,95 na 3,97 zł należy przypisywać lepszemu od przewidywań wskaźnikowi US PMI (i temu że Brexit nie zrobił wrażenia na gospodarce USA).