Forum Forex +Dodaj wątek

Re: trochę dziwne

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-07-22 o godz. 16:03 ~Lukasz napisał(a):
> a co ja mam powiedziec - brałem po 4 zł.

No właśnie co ?