Forum Forex +Dodaj wątek

Re: trochę dziwne

Zgłoś do moderatora
chwilowo, unormowal sie na 3,9550....
skupuja wysoko znaczy bo przed fedem wszyscy licza na 4xxx ...
ja nie mam nic przeciwko...
dolca bym jeszcze nie grzebał choc nie wyglada to wesoło.