Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,30 zł , zmiana od tamtej pory: 13,42%

Re: trend spadkowy - opinie

Zgłoś do moderatora
Nikt Ci na tak postawione pytanie w sposób wiarygodny nie odpowie. Nie zapominaj o szerszym kontekście - spójrz co wyprawia nasdaq od początku czerwca. Przyjrzyj się sentymentowi na spółkach technologicznych. Fundamenty już teraz są dobre, a jak synergie zaczną odnosić skutek - rynek dostrzeże faktyczny potencjał. Moim zdaniem mówimy o horyzoncie czasowym ok 7-10 miesięcy, ale to...jest de facto zgadywanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERCOM 0,28% 35,50 2022-08-16 12:04:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.