Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,30 zł , zmiana od tamtej pory: -9,62%

trend spadkowy - opinie

Zgłoś do moderatora
Dzięki za stosunkowo merytoryczne wpisy w ostatnich miesiącach. Obserwuję spółkę od listopada '21. Wczoraj zassałem pierwszy pakiet. Nie widzę wyraźnych technicznych przesłanek do zakończenia trendu spadkowego. Fundamentalnie wygląda to trochę lepiej, mimo stosunkowo kosztownego przejęcia. Konsolidacja po przejęciu ML i pierwsze efekty synergii - to na pewno potrwa. Są jednak sygnały, że do dołka zostało naprawdę niewiele. Stąd decyzja o otwarciu pozycji i przywitaniu się - więc cześć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VERCOM 0,00% 31,00 2022-09-28 16:25:50