instalacja skałada się z dwóch paneli taką możesz sobie na balkonie zawiesić i cieszyć sie tańszym prądem a co najważniejsze nie potrzeba pozwoleń
np.w Holandii można otrzymać dotację na taka mini instalację w Niemczech niektóre miasta juz szykują się do promowania takowych instalacji w śród mieszkańców blokowisk
ja na działce mam trochę miejsca a ze jestem majsterkowiczem to sobie sam taką instalacje na pokaz strzeliłem i jestem pod wrażeniem oszczędności zawsze mogę ja powiekszyć z racji tego że microinwerter tej firmy daje takie możliwości