Widziałem już takich "ostrzegających" na innych spółkach. Zwykłe trollowanie i tyle. Te dobre rady to sobie wiesz co możesz. Spółka od lat obiera coraz bardziej ambitne cele i je realizuje- widać po samym kursie akcji. Przeczytaj kilka raportów to może się czegoś dowiesz. Poza tym nie masz akcji więc co Cię to w ogóle obchodzi?