Dnia 2020-08-10 o godz. 16:22 teufel napisał(a):
> Tedi- masz coś z głową? Założyłeś wątek, w którym wkleiłeś identyczny tekst, a teraz wklejasz to w każdym wątku.
> Czy Ty jesteś normalny? Proszę zgłaszać wypowiedzi tego użytkownika do moderatora bo to zwykły spam. Może to nawet bot.
Ostrzegam co bardziej myślących , nie ciebie naganiaczu ......