Jeszcze lepsze jest liczenie jak się weźmie na firmę w leasing. Odlicza się 23% VAT, podatek dochodowy w zależności o skali podatkowej od 17 - 19 % same podatki dają mi 40%. Dodatkowo u mnie firma działa przeważnie w godzinach 7- 17 a w nocy nie pracuje. Już nie wspomnę o wzrostach cen energii. Firmy jak wejdą w te tematy to się szybko przekonają że jest to korzystne a wtedy będzie ruch, że ho ho.