Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,00%

Re: To niewiarygodne, ze spada przy takich wskaźnikach

Zgłoś do moderatora
Delko jest dobrą spółką, która jest warta znacznie więcej od obecnej wyceny. Przez lata była skazana na marazm ze względu na inne mody panujące na giełdzie. Wydaje się, że tak być nie musi. Myślę, że warto się zastanowić nad wejściem na tę spółkę, zwłaszcza, że wsparcie na poziomie 12 wydaje się bardzo solidne, nie mówiąc już o tym, że aktualnie spółka już teraz jest sporo niedowartościowana, a przecież wciąż się rozwija.

Bardzo dziwię się ludziom, którzy tak nonszalancko pozbywają się tego waloru (ze stratą).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -0,59% 16,80 2021-01-15 16:39:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.