Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,00 zł , zmiana od tamtej pory: 15,33%

Re: To niewiarygodne, ze spada przy takich wskaźnikach

Zgłoś do moderatora
Przy mocniejszym szerokim rynku strefa 16-17 by się obroniła, a delko nie jest niestety już postrzegane jako covidówka, więc spekuła nie jest już zainteresowana, a bezmyślna ulica wychodzi, bo oni nie patrzą na wskaźniki, tylko, że im spada. Delko kiedyś chodziło z C/Z w okolicy 5-6, a na covid dużo nie zarobiło, więc myślą, że jest skazane na taką wycenę na wieki - popatrz sobie na wpisy mądrali mariana, takie prostackie myślenie charakteryzuje ulicę.

Kupiłem mały pakiet po 18, miałem brać po 16 większy, ale odpuściłem na razie, szeroki rynek nie sprzyja, mam niemało gotówki, na części robię kółka na jakichś biomedach i innych dziadostwach granych przez spekułę. Delko dokupię, gdy spadki na szerokim się zatrzymają - stawiam, że po 12 złotych, niżej nie spadnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,00% 17,30 2021-01-22 17:03:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.