Mam podobne odczucia jak pawelpablo.
Fajnie, że jest 10 gier w produkcji, szkoda że za wiele o nich nie wiemy.
Fajnie, że NGG wygenerowało zysk... szkoda że cała GK wygenerowała stratę. :(
Fajnie, że mieliśmy sukces w kampanii grudniowej... szkoda, że nie przełożyło się to aż tak dobrze na wyniki całej GK w ujęciu rocznym.
Po obtrąbionym sukcesie kampanii grudniowej liczyłem po cichu na zysk netto GK na poziomie minimum 0,5 mln PLN. No i się przeliczyłem :( Ale fakt jest taki, że raport w porównaniu do lat poprzednich daje iskierkę nadziei. Ciężki i pracowity czas przed Zarządem, ale może z tej mąki będzie jeszcze jakiś chleb.