Zysk jest na zasadzie "mały ale wariat" ;)
a tak na poważnie - pierwsze wrażenie o finansach - widzę jedyny plus tylko taki, że spółka w tym momencie wyszła na czysto za lata ubiegłe i jest lekko na plusie choć spodziewałem się nieco lepszych rezultatów i pod względem przychodów i samego zysku netto (no dobra o wiele lepszego netto z przesuniętym przecinkiem o jedno miejsce w prawo).
Niedosyt na temat produkowanych gier.
A całość zweryfikuje na dniach rynek.