Dnia 2023-03-21 o godz. 22:44 kumi1981 napisał(a):
> Hahaha, zdechnąć po najlepszym raporcie w historii spółki? Jesteś nielogiczny. Nie zdechło do tej pory, to jakim cudem ma zdechnąć po wykazanym zysku za cały rok 2022. Weż idź się człowieku okopać.
Rozumiem że jak spółka warta 19 000 000 polskich złotych zarabiała do tej pory gówno, a teraz zarabia pół gówna to jest ok tak?
Mnie to nie przekonuje :)