Dnia 2023-03-21 o godz. 22:44 kumi1981 napisał(a):
> Hahaha, zdechnąć po najlepszym raporcie w historii spółki? Jesteś nielogiczny. Nie zdechło do tej pory, to jakim cudem ma zdechnąć po wykazanym zysku za cały rok 2022. Weż idź się człowieku okopać.
Hahahaha….Najlepszy raport….hahahahaha
rachunek zysków i strat za rok obrotowy od dnia 1 stycznia 2022 r. do dnia 31 grudnia 2022 r., który wykazuje zysk netto w wysokości 168,3 tys. zł,