Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  101,95 zł , zmiana od tamtej pory: -41,60%

Re: to............................................................koniec

Zgłoś do moderatora
Zrozumcie jedno.
Od wiosny zeszłego roku powstało,wiele nowych fabryk,nowych lini produkcyjnych,które zwiększyły podaż rękawic na globalnym rynku o wiele MILIARDÓW SZTUK.

Zrozumcie,że świat w zeszłym roku był totalnie zaskoczony covidem,pandemią,a w tym roku jest zupełnie inaczej.Świat,poza małymi wyjątkami,gdzie jest skrajna bieda,jest dobrze przygotowany na pandemie.

W zeszłym roku,na świecie,brakowało w szpitalach... respiratorów,personelu medycznego,rękawic.W tym roku nie ma takiego problemu,z prostej przyczyny... powstało wiele nowych fabryk,wielu nowych producentów,którzy zapewniają dostawy na bierząco i nie ma problemu w łańcuchu dostaw.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,10% 59,54 2022-08-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.