Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,80 zł , zmiana od tamtej pory: -42,08%

Re: to............................................................koniec

Zgłoś do moderatora
Comfort Gloves produkuje 6 mld rękawic rocznie,a planuje rozbudowe do 22 mld rocznie,czyli zwiększenie mocy produkcyjnych,na grubo o ponad 200%.Takich spółek jest więcej.Mało tego,czytałem kiedyś jeden artykuł,że są biznesmeni i podmioty,które dopiero zaczynają wchodzić w ten biznes rękawiczkowy i od razu stawiają kilka fabryk jednocześnie,a żeby zdobyć rynek,będą musieli wypuścić rękawice po niższych cenach.Wszystkie nowe fabryki,czy starych spółek,czy to nowych podmiotów dopiero zaczynają walke cenową i to będzie miało kolosalny,duży wpływ na przyszłe wyniki Mercatora.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,10% 59,54 2022-08-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.